| bebediana a întrebat:

As vrea sa imi vand desenele realizate in creion. Cum as putea intra in contact cu organizatii care se ocupa de vinderea sau expunerea acestora? Cunoasteti o asemenea organizatie?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Publica cateva desene si atunci mai vorbim.

| Melek27 a răspuns:

Daca ai un portret al unei vedete si il postezi pe facebook, aceasta sigur ti-l va face cunoscut, astel mai multi vor fi interesati de tine gen "-cine e tipu` care a realizat portretul?" si nici nu stii cine va fi interesat de tinewinking multa bafta :*

| georgetzop a răspuns (pentru bebediana):

Esti foarte talentata, fa o pagina de facebook si roaga prietenii sa dea share, si daca poti sa o pui si aici ca sunt interest, portrete la cerere faci?

| bebediana explică (pentru georgetzop):

Am facut acum vreo 3 ani...dar nu mai sunt interesata in asa ceva... vreau sa desenez ceea ce imi place

| georgetzop a răspuns (pentru bebediana):

Oricum as vrea sa vad desenele, poate cumpar

| Robert_Constantin_Dragomir_1992 a răspuns:

EU nu prea stiu organizatii mari dar daca sunt desenele reusite iti fac eu rost. happy