| Naturelle a întrebat:

aveti idee cum poti face bani online? Ma refer ceva serios ( fara ironii), am mai primit idei,citeam pagini intregi,uneori nu intelegeam nimic, alteori era fara sens sau nici macar nu era credibil! Vreau niste idei sigure happy Va multumesc tare mult.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci? stii tu pentru bani trebuie sa ofri ceva. vrei bani seriosi trebuie sa oferi ceva serios... programare, webdesign, seo

| AlexL28 a răspuns:

Prin Blogger poti sa faci bani daca indeplinesti niste criterii, de asemenea poti si pe Youtube, da acolo nu stiu sigur care e treaba, cred ca prin reclame, da la fel e si pe Blogger.

| tdbmarius a răspuns:

Cu GOOGLE ADSENS poti sa faci bani online.Iti faci un site.Il trimiti la google, ei iti pun reclame pe ei si la fiecare click pe reclama aia tu primesti o suma de bani.

| CastraveteMuratCuHerpes a răspuns:

Daca cauti tot asa o sa gasesti numai prostii... Ca sa poti face bani online trebuie sa te angajezi oarecum undeva pe un domeniu de unde poti lucra online.

| Naturelle explică (pentru CastraveteMuratCuHerpes):

Da,ai dreptate sa stii, dar oare cum pot gasi acel domeniu?

| CastraveteMuratCuHerpes a răspuns (pentru Naturelle):

Nu stiu exact, depinde de tine laughing Eu inca habar n-am la ce facultate o sa merg si sunt in clasa a 11-a deci nu prea sunt bun pentru sfaturi de genul.

| mihaineacsu a răspuns:

Poti sa tranzactionezi pe bursa

da-mi un mesaj, daca vrei sa afli detalii