| OdetteSs0000 a întrebat:

Azi am fost la bancomat pentru a retrage o anumită sumă. Mai întâi am verificat soldul și am rămas șocată. Din câți lei aveam, lipseau 11 milioane. Eu nu am scos, nimeni altcineva nu a scos. În urmă cu două săptămâni am adăugat o sumă, din acea sumă lipsesc banii. Având în vedere acestea, am luat un mini extras și am observat ceva ciudat. O retragere pe care eu nu am făcut-o în ziua de 20, de 500 de lei. Și totuși, încă 600 unde sunt? În fața sumei scrie cump. sau ceva de genul. În perioada aceea am făcut o comandă pe eMag, însă am plătit la venirea curierului, nu am platit online și în plus comanda nu era de atâția bani. Nu sunt sigură dacă am salvat contul meu de BCR pe eMag. Mă poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce faci cand vezi ca ceva nu e regula cu contul tau bancar?

a). te duci la banca sau te uiti pe extrasul de cont de pe internet banking sa vezi care e problema si unde au disparut banii.

b). intrebi pe net niste necunoscuti care habar nu au de contul tau si de cheltuielile tale.

felicitari daca ai ales varianta b)

| OdetteSs0000 explică (pentru suntserios):

laughing)) ai dreptate. Dar mă grăbeam, plus de asta nu stau în oraș, acolo unde este banca. Am întrebat pentru un sfat, dacă cineva a pățit la fel.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să te duci la bancă și să întrebi care e problema.