| alvnslkfh a întrebat:

Buna caut loc de munca la domiciliu, pe calculator ..nu conteaza idea e ca am nevoie de bani deoarece sunt student si in timpu liber am un job ca barman dar am nevoie sa lucrez si seara de exemplu pe calc.Stie cineva ceva?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| alvnslkfh explică (pentru suntserios):

Orice!

| suntserios a răspuns (pentru alvnslkfh):

Cum stai cu programarea si cu SEO?

| alvnslkfh explică (pentru suntserios):

Uite messengerul meu:indungi_daniel@yahoo.com,discutam acolo!

| suntserios a răspuns (pentru alvnslkfh):

Ce treaba am eu cu messengerul tau? Nu am niciun loc de munca sa iti ofer. Daca stii ceea ce te am intrebat eu mai sus atunci iti veo gasi pe net destul proiecte la care sa lucrezi online, daca nu uita de facut bani pe intenet

| alvnslkfh explică (pentru suntserios):

Nu stiu!
Altceva.da

| suntserios a răspuns (pentru alvnslkfh):

Daca nu stii lucruri de genul i ati gandul de la bani facuti online. Nu iti da nimeni bani pe dat click uri si vizitat site uri

| alvnslkfh explică (pentru suntserios):

Aha,ok mersi.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calaculor
e un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/