| Cristina_Sas_1979 a întrebat:

Buna ce ati putea sa imi spunetidespre firma GUMTREE PEOPLE s.w.t.r din Stockholm str Amderstorpsvagen 22 et 3 cp 10055 din Suedia director general DRAGOS CRISTEA? TEL 0046855916294.numarul de telefon are acelasi prefix ca si un anunt asemanator doar ca anuntul celalalt este pe Norvegia.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Daca directorul general e roman... atunci mai bine nu. Cauta direct firme suedeze sau discuta cu omuleti care sint acolo la munca.