| demifcm77 a întrebat:

Ceva idei de afaceri destul de rentabile in domeniul productiei va rog? Multumesc.
PS. Nu ma refer neaparat la genul ala ca investesti 1 leu si in o saptamana faci 1 milion, ci sa aduca un randament frumusel raportat la investitii in cam 6luni-1 an

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Afaceri rentabile in domeniul productiei...de ce natura?
Te referi la cumpararea unei bucatid e pamant pe cares a faci productie de ciuperci, sau capsuni ori alte cereale?
Cu munca asigura dn zori si pana in noapte, va fi o afacere profitabila chiar si in 6 luni.