| Gabriela222244449999 a întrebat:

Buna, cum pot transforma usd si lire in euro prin paypal?
Nu reusesc sa transfer pe card banutii.

5 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Conversia se face automat în momentul transferului, tot ce îți trebuie este cardul legat la contul de paypal.

| Gabriela222244449999 explică (pentru mastadont):

Am facut asta, dar nu se face acea conversie.

| mastadont a răspuns (pentru Gabriela222244449999):

Ai mers până la capăt cu transferul? Ți-a arătat vreo eroare sau ceva? Mie mi-au apărut mereu banii convertiți direct pe card fără să fac nimic în plus și am avut mai multe monede internaționale, euro, dolari, lire, etc.

| RxTx a răspuns:

Uite aici un site foate util convertesti instataneu orice moneda in orce alta moneda
xe.com
apoi ti-o trimiti in contul tau bancar
sau poti sa o folosesti direct de aici de pe xe.com

| ZyRRe a răspuns:

Cardul este in euro?