| Membru112 a întrebat:

detin o suma de 1000 de lei as vrea sa ii investesc in ceva, intr-o afacere in care sa zicem am luna viitoare un minim de 100 de ron venit si evident suma investita, daca stitii ceva lasa-ti un comment cum id vostu sau facebook, nu vrea afaceri online cu mlm am avut experienta in chesti de genu!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai avea 10. 000E, 100. 000E mai discutam dar la 1000 ron ce vrei sa scoti? crezi ca e asa usor sa faci investitii si afaceri?

| DomnulPinguin a răspuns:

Eu zic sa ii investesti in ce iti place tie, fii creativ si original si asa vei scoate mult mai mult decat ai investit happy.