| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tuturor, detin in banca suma de 10000 lei si as vrea sa ii investesc intr-o mica afacere sau sa fac ceva sa ii inmultesc. Ce pareri aveti? va multumesc

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Fai un depozit pe 12 luni.cauta si tu, ca sunt depozie cu randament de pana la 7%/an.nu mai ai batai de cap si,in plus,din ''afaceri'', la ora actuala, nu cred ca reusesti sa ai un randament mai mare.

| 0rlando a răspuns:

Dacă erau euro aveai o șansă.

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Te duci in dragonu rosu, cauti chinezari si le vinzi pe situri sau in targuribig grin

| NicusorV a răspuns:

Salut.Daca esti interesat in a deveni investitor cu cei 10.000 lei pentru un profit de 50%/an, da mi un semn la mailul costea_nicusorv@yahoo.com.
Putem deveni colaboratori la un proiect imobiliar.Am langa mine alti investitori, insa mai am nevoie