| anonim_4396 a întrebat:

Buna,exista vreun gen de cont de depus banii fara sa imi ia o suma lunara din ei? funda.

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Poti sa iti faci un card la banca transilvania. Daca ai pana in 26 de ani nu ti se percep comisioane anuale si nici la extragere de la bancomat. Dar tinandu-i pe card nu vei avea nici dobanda happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti sa-i depui in depozit, pe termen incepand cu o luna si vei primi o dobanda.

| stlucian a răspuns:

Pe termen dar daca te atingi de ei in termenul stabilit pierzi dobanda dar tot o sa-ti ia ceva bani nu multi pentru procesarea datelor dar asta se face doar o data.Dar daca mai depui iar a sa te coste!(procesare). Nimic nu e gratuit doar banii "la saltea". big grin