| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda un calculator ok cu placa video dedicata pana in 400 de lei?

Răspuns Câştigător
| Adrian926a a răspuns:

Calculator pana in 400 lei nou nu exista din cate stiu eu, doar de la mana a doua poate, nu iti recomand sa cumperi pc gata asamblat, ia-ti-l pe piese daca iti iei unu nou

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La banii aia nici macar un smartphome nu gasesti

| lpavel a răspuns:

Un pc nou cu placa video dedicata pleaca de la 800 lei! Cu 400 cauta pe la prieteni, cunoscuti...

| lpavel a răspuns:

Cel recomandat de subteranul(adica mortul))) nu are placa video dedicata ci integrata si nu-ti va rula nici un joc pe el...

| 1Q a răspuns:

HP 250 g2 sau g3

| subterranul1105 a răspuns:

Poti sa-ti iei un Calculator Dell GX620 Tower, Intel Pentium D 3. 0Ghz, 2Gb DDR2, 80Gb SATA, DVD-ROM Transport gratuit în ROMÂNIA
pentru orice comandă care depăşeşte 150 lei.
poţi returna produsele în termen de 20 de zile.
Livrare rapidă
expediere în maxim 24h sau 48h pentru toate produsele.
Accesorii
produsele sunt însoţite de tastatură, mouse, cabluri şi conectică.
Windows 7
opţional software licenţiat pentru toate calculatoarele şi laptopurile.
Discount permanent
ai cumpărat! ai câştigat 7% discount pe viaţă!
Tine si un link: http://www.calculatoareok.ro/......d-rom.html

| CPAElites a răspuns (pentru subterranul1105):

Poza de profil spune multe despre tine.

| Cristina_Simona_1980 a răspuns:

Imposibil, desi cred ca ai pc totusi in 2016 poate ai nevoie doar de cateva componente