| ENaomi a întrebat:

Imi spuneti va rog in ce consta deschiderea unei carmangerii? Adica ...de ce am nevoie presupunand ca am actele gata facute si sediul firmei finisat? Ce fel de aparate si chestii?

1 răspuns:
| rodionmax a răspuns:

Carmangeria este o treaba foarte serioasa si ai nevoie de foarte multe cunostinte. Daca vrei sa deschizi asa ceva cel mai bine cauta un carmanger cu experienta (si recomandari). Carmangeria este mai mult decat o simpla macelarie, desi, este posibil ca si un macelar batran, cu experienta sa te ajute. Crede-ma ai nevoie de ajutor profi.