| Raul_5121 a întrebat:

in ce magazine din lume as putea gasi cele mai ieftine aparaturi? ex:tablete,laptopuri, telefoane. Nu neaparat noi si daca-s putin folosite nu e nici o problema.Stiu magazinul ebay, si okazii de la noi, credeti ca in toata lumea sunt preturi mai avantoajoase? funda!

2 răspunsuri:
| Dany3103 a răspuns:

Emag si Altex

| KodrutZ a răspuns (pentru Dany3103):

Asta e o gluma, nu?
@Raul_5121: dx.com, chinavasion.com, mp4nation.net si altele de genul. Poti vina si promotiile de pe amazon, uneori au niste afaceri de nota 100.