| iulian206 a întrebat:

ma puteti informa si pe mine pentru a primi fonduri europene pentru iepuri cati trebuie sa am si cati bani primesc si cate posibilitati sunt?

5 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Bani primesti in functie de "afacerea" pe care vrei sa o desfasori.Cei de la UE iti vor da 75% din proiect iar restul de 25% trebuie sa fie pusi de tine! Trebuie sa te ocupi strict de domeniul pentru care iti dau banii ca altfel ai pus-o.Si nu, nu iti scuz categoria dar ti-am raspuns pentru ca poate te intereseaza urgent.Succes!

| iulian206 explică (pentru Cristiann25):

Fa te-am intrebat cati bani primesc nu cat la % sh cati iepuri trebuie sa am

| Cristiann25 a răspuns (pentru iulian206):

Prietene eu am incercat sa te ajut.Acum ca tu esti needucat si nu stii sa vorbesti frumos e alta treaba.Dar na stai linistit inteleg, asa sunt oameni de la tara ca de aia nici nu-i suport!

| BlockBuster90 a răspuns (pentru iulian206):

Ba u esti cu capu? ti-a zis ca iti vor da 75 % bani necesari desfasurari proiectului, si 25 % trebuie sa ai u, deci daca ai 2500 euro...cei de la ue iti vor da 7500 euro, proiectul fiind de 10 000 euro

| Alina_Ionescu_1993 a răspuns:

Sunt firme de consultanta care se ocupa cu asa ceva. iti pot oferi informatii despre orice, doar sa intrebi... uite un exemplu de firma: https://www.sbp-consulting.ro