| MmarinaMadalina a întrebat:

ntrebare urgenta pentru cine se pricepe! In seara aceasta cand am vrut sa scot Z-ul la casa de marcat(bonul total pe aceasta zi) mi s-a blocat pe la jumatate si imi btea in gol. Am scos casa din priza adica am oprit-o si nu stiu ce sa ii fac. Maine de dimineata daca bat din nou Z-ul o sa mi-l scoata pe acesta de azi? Va roooog ajuta-i-ma sunt la inceput si sunt foarte panicata si nu stiu pe cine sa intreb

1 răspuns:
| Tina88 a răspuns:

Iti scoate Z-ul cu data de maine dar vanzarile de astazi, nu are nimic, important e sa fie scos o data la 24h sau in functie de program.