| Darkshadoww a întrebat:

Am scos raport z pe casa de marcat insa nu mi s-a tiparit bine, l-am mai scos o data dar automat mi-a iesit pe 0, cum pot sa il scot din nou maine pe ziua precedenta?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tu nuprea poti.
Vorbeste cu casiera sefa /contabilul /personalul de intretinere al casei de marcat, cine are cod de acces la inregistrari, sa-ti scoata duplicat.

| Darkshadoww explică (pentru Bula):

Maine nai pot bate ceva pe casa de marcat pana se remediaza problema

| Bula a răspuns (pentru Darkshadoww):

Aparatele sunt diferite.
Intai vorbeste cu persoana autorizata la acces, doar dupa foloseste casa de marcat!