| raulihno a întrebat:

Buna, oare se poate face schema cu plata anticipata( cum este la un credit ipotecar pe 30 ani ) in fiecare luna la un credit de nevoi personale? Adica sa platesti pe langa rata din luna cutare si principalul pe luna urmatoare pentru a scapa de dobanda pe luna urmatoare.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se poate la orice tip de credit.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca ai vazut si tu clipurile lui Trimbitasu, el zice ca se poate la orice tip de credit. Chiar azi a mai postat un clip in care explica din nou