| Floydancingsaha a întrebat:

Buna, oare stie cineva de pe ce site-uri de pe net asa putea cumpara cutii pentru ursuleti din aceea cu trandafiri din spuma? Cam de vreo 35 cm este ursulețul. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Sa inteleg ca tu vrei o cutie cum este aceasta din poza (adica doar cutia): https://masterflower.ro/......-in-cutie/
Daca este asa, atunci cauti pe Google: "producator cutii plastic". Apoi intri pe mai multe site-uri, le dai telefon si le spui ce vrei. Eventual le trimiti si poza (linkul) pe email sau pe whatsapp.
Ei iti vor spune cat te costa, in functie de cate cutii doresti. (Pretul pe o cutie difera in functie de cat de mare este comanda. Asta vorbesti cu ei).
Si asa vorbesti cu mai multe astfel de firme (producatori de cutii din plastic). Si vezi care producator iti ofera pretul cel mai bun. Nu uita ca aici conteaza si calitatea cutiei -sa nu fie nici prea groasa, si nici prea subtire. De asta depinde si pretul.
Eventual o sa iti ceara un avans inainte, in caz ca aceste cutii se produc numai la comanda.