| lya18 a întrebat:

Buna probabil ati vazut si voi in tot felul de anunturi sau e-mailuri, care iti descriu cum poti sa castigi bani daca accesezi diferite site-uri si iti faci un cont pe A. W. Survey(ceva de genul) /Care a mai incercat? Chiar se poate castiga din asa ceva sau e doar pierdere de timp?

Răspuns Câştigător
| kevincosty a răspuns:

Stai departe de A. W Survey Va rog frumos!
Sunt alte metode de facut bani cum ar fi CPA sau Affiliate Marketing sau simplu PTC.Sigur gasesti pe aici siteuri lasate.

4 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Cine vrea reduceri la produse si servicii din romania si o sansa sa dezvolte o afacere online, imi dati add la mess: rserpu2@yahoo.co.uk

Este vorba de MRO www.mro.ro

| mwmile a răspuns:

A. W. Survey e SCAM. Nu merita nici macar sa iti faci cont! Iti da la inceput surveys si apoi nu iti mai da luni de zile. Cum spune si kevin, sunt multe metode de facut bani pe net decat sa te inscrii la astfel de prostii. Uite, de Exemplu mi-am facut un site nou prin webs.com si merge de minune. Se numeste Bonus Hunters ("Vanatorii de bonusuri") si este destinat celor care vor sa ia bonusuri fara sa bage bani la site-urile de gambling. www.bonu stiu. webs.com pentru cine e interesat. Din ce am mai facut bani este NEOBUX dar e mult stres pentru nimic si ca orice site de surveys say PPC va da si asta faliment. Cel mai sigur este prin afilieri de facut bani dupa parerea mea. Pentru alte intrebari scrieti mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautam persoane serioase in cautare de slujbe cu jumatate de norma care vor sa castige decent. Munca este usoara si profitabila; incepe sa completezi simple fise de publicitate si poti castiga intre 5 si 25 lei pe zi, munca fiind continua si garantata. Cautam doar persoane motivate sa castige serios, ce vor fi rasplatite pe masura muncii depuse. Este slujba perfecta pentru mamici casnice, studenti, pensionari sau pentru oricine are nevoie de bani in plus. Pentru mai multe detalii trimiteti:NUmele,Prenumele,Localitate,Mial si Telefon la bboyzohan@yahoo.com VALABIL PENTRU TOATE ORASELE!
ATENTIE:Nu dam detalii persoanelor anonime,celor care nu trimit datele personale.Va multumim pentru intelegere.

| alexruls a răspuns:

Se poate
dar pe situri de incredere
nu pe orice site primit prin email
si eu primesc saptamanl 2-3 astfel de reclama
dar nu prea dau ckik pe unele situri
de obicei unele situri sunt prentru ati afla adresa ip si pe urma iti intra in calculator

asa ca ai grija!