| fucker112 a întrebat:

Am nevoie urgent de o parare.Am nevoie de bani si as vrea sa iau de la Viva Credit Online, si imi cer anumite date personale din buletin care este sfatul vostru? Ati luat vreodata de acolo? Ms mult.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Creditele astea luate de la diverse institutii nebancare sunt cea mai proasta alegere pe care o poti face.

incerca la banca sau la cunoscuti... sa nu regreti mai tarziu

| CuriousStuff a răspuns:

Iti recomand sa nu iei bani de nicaieri. Nu stiu ce urgenta ai... Dar daca ai putea sa nu iei sau daca poti sa iei de la o cunostinta ar fi mult mai bine.

| iulian1989 a răspuns:

Intra pe http://creditsay.ro/ si afli despre credite si-ti alegi unul care-ti convine, cel putin eu asa mi-am gasit de la cine sa iau credit cu dobanda 0% la primul imprumut