| Nicoleta28l a întrebat:

Am si eu o nelamurire in legatura cu transferul de bani western union. De cativa ani primesc bani prin acest transfer, iar in ultimele dati cand am fost sa îi ridic mi s-a cerut mai multe informatii, la banca mi s-a spus ca am depasit suma de bani si nu am putut sa ai ridic. Am fost la un sediu de schimb valutar unde am putut sa ai ridic dar la fel mi-a pus cateva intrebari in legatura cu provenienta banilor, mi-a specificat si doamna de acolo ca in momentul in care o sa ma blocheze o sa fie nevoie sa sun eu la western union si sa le dau detalii! A fost cineva in situatia aceasta? Precizez ca banii sunt trimisi de o persoana fizica. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Necunoscutu92 a răspuns:

Da e o parcarie te pune sa le zici de unde pana unde ai bani vorbește cu persoana care Tia trimis sa vorbească cu cei de la western

| Nicoleta28l explică (pentru Necunoscutu92):

Multumesc frumos! E cam incurcata treaba, o sa vad cum fac pana la urma!