| yzayza a întrebat:

Bună seara!
De fiecare data cand adaug produsul in cos apare cu pretul intreg desi l-am adăugat din categoria ratelor imi apare ca trebuie sa completez datele de pe card dar nu si numărul de rate sa selectez, detin card brd, am loc de munca, îndeplinesc criteriile pentru rate. Cum pot sa fac 3 rate? Direct cu cardul de salariu nu prin tby bank etc. Mulțumesc!

Răspuns Apreciat de Editori
| Bulllll a răspuns:

Cardul de salariu (cardul de debit) nu este un card cu care poți face rate. Cardurile de credit (cardul de cumpărături) este cel destinat ratelor. Îți recomand să încerci eMAG unde îți pun la dispoziție 2000 RON și ai opțiunea de plata în rate (4, 6, etc). Poți încerca să faci un card de credit la ING sau Alpha Bank (nu au dobânda pe eMAG - spun din experienta). Spor!

1 răspuns:
| just4ubr2015 a răspuns:

Poti folosi cardul de salariu pe post de card de credit doar la platile prin oney in 3 sau 4 rate fara dobanda