| danielaaap a întrebat:

Stie cineva ce as putea face pentru niste bani in plus? Ma refer la summer jobs si part time. Unde as putea incerca? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe litoral gasesti cate summer jobs vrei

| Teo_Robert_1997 a răspuns:

Buna cred ca te-as putea ajuta.
Ma numesc Robert si fac Oriflame de 5 ani, Oriflame este o firma suedeza de produse cosmetice, ingrijire, accesorii atat pentru femei cat si pentru barbati.

Tot ce scriu aici este strict din parerea mea personala si din experienta pe care am castigat-o de-alungul timpului.

Oriflame a creat un sistem prin care noi cei care lasam cataloage la oameni din care vin comenzi primim un discount la suma totala pe care il bagam in buzunar, un castig ce poate ajunge pana la 40 %.

Dar asta nu e foarte greu pentru ca nu investesti nimic si esti propriul tau sef poti sa-ti faci propria echipa de unde iti vin si tie bani, poti comanda pentru casa produse de uz casnic mai ieftine si o poti folosi ca o afacere adunand comenzi de la cei apropiati (nasi, unchi, profesoare, secretariat, colege, colegi, si lista poate continua) astea sunt din exemple practicate de mine.

Si repet esti propriul tau SEF nu te conditioneaza nimeni, lucrezi cat vrei sau deloc, nu ai nici-o investitie insa iti poti crea o afacere, foarte tare nu?

Cum ti se pare ideea pe care ti-am prezentat-o? Chestia interesanta este ca poti incee chiar si de acum si sa nu mai astepti pana la varawinking

Daca vrei mai multe informatii suna-ma la nr. de TEL: 0766.233.962