| jj_2367 a întrebat:

Am o problema la pc, mi s-a mutat bara de menu de pe dekstop in partea dreapta a dekstopului si nu stiu. cum sa o pun la loc. Va rog sa ma ajutati dau funditaAAAAA!

2 răspunsuri:
| AlabalaAnonim a răspuns:

Dai click pe bara acolo unde ii, ai grija sa nu fie bifat "Lock the taskbar", daca nu ii bifat pune clicku pe ia si trageo in jos, ar trebui sa se mute, dupa aceea click dreapta si dai pe "Lock taskbar" si nu vei mai pati niciodata

| petru_6619 a răspuns:

Eu zic ca e simplu pui sageata pe bara si o ti apasata dupa care o muti inapoi si abia dupa eliberezi tasta atunci trebuie sa ramana acolo