Am si eu o mica intrebare, sper sa ma puteti ajuta. Sunt o persoana foarte activa de fel, fac sport, invat foarte bine la scoala si as vrea sa ma implic mai mult in proiecte. Purteti sa-mi sugerati ce proiecte? Ceva de genu, centre de voluntariat, ceva de ecologie...

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi la crucea roșie de la tine din județ.
Pa, pa.

| EuAli a răspuns:

Poti merge la crucea rosie, cum a zis Legiuitoarea, la Let's do it Romania(cum a zis Stephanie) sau uita-te pe siteurile destinate orasului/judetului tau si vezi ce scrie despre aceste proiecte.

| Stephaniie_Micutza_1992 a răspuns:

Hey! Poti sa participi la Crucea Rosie din orasul tau, sau ai putea participala Let's do it Romania! Sunt proiecte foarte importante!