| Ushhher a întrebat:

Buna TPU
As dori sa infiintez o afacere in domeniul zootehnic. Ad dori sa stiu cam in ce ramura a zootehniei se poate face investitie minima si profit de la mediu in sus. Dau funda + vot pentru un raspuns cat mai descriptiv in domeniul respectiv. Ma scuzati daca am gresit un cuvant sau daca nu m-am exprimat corect. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna,afaceri poti face multe dar ai si suisuri si coborasuri, de exemplu noi avem o afacere cu albine si merge destul de bine, partea proasta este ca trebuie la inceput sa investesti in roiuri si stupi, dar apoi afacerea merge bine.