| MariaCristinnaa a întrebat:

Buna tpu...as vrea sa stiu daca exista site-uri unde pentru fiecare vizualizare pe blog primesti bani? Dau funda happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EUgenERATION a răspuns:

Și un amic are un blog cu postări destul de interesante:pepene verde cu miez galben, zeci de feluri de băuturi, cartofi violet... Etc ( http://dintre-noutati.blogspot.com acolo îi găsești și pagina de facebook cu postările sale).

Ideea e că nu prea ai cum face asta, dar există ce ceri tu... Nu știu cum poți pune așa ceva, căci pierzi la SEO. Site-ul se numește adfoc.us. E interzis de facebook ca și link shorter. Îl poți folosi în articole ca link shorter pentru ce publici; eu am cont, dar n-am retras banii. Plătesc bine... Îți dau de la 10$ banii (plătesc în $ sau bitcoin). Eu am ~8$ În cont, să văd dacă mi-i trimit când fac 10$.

| alexandrustietot a răspuns:

Buna. Daca iti place sa scrii, si ai timp 15 min / zi pentru acest "job" contacteaza-ma la deryazote@gmail.com. Se fac bani usor.