| melittlelioness a întrebat:

as vrea sa stiu daca se merita s-a deschis o scoala de soferi acum.care sunt avantajele, care sunt dezavantajele?
funda

Răspuns Câştigător
| pna a răspuns:

E bine sa ai in vedere urmatoarele:aprobari de la primari, masina care nu consuma mai mult de 5%, si un oras cat de cat maricel

2 răspunsuri:
| unul1 a răspuns:

E o afacere destul de riscanta... Ai ceva masini sau cam cati bani ai? De ce ai vrea sa deschizi o scoala de soferi?

| Theaxniz a răspuns:

Nu ai precizat orasul dar daca tie iti convine si nu sunt oferte mai bune mergi acolo