| MartinelFrumuselul a întrebat:

Buna TPU... As vrea sa va intreb despre MailDirect.ro.
M-am inregistrat insa la data de nastere ultimul an era 1996 eu sunt nascuta in anul 1997, eu am ales anul 1996.
Intrebarea este sunt prea mica pentru aceasta afacere?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ai 16 ani..Nu cred ca esti prea mica pentru asa ceva.Mai castigi bani in plus.Dar parintii tai stiu de asta? puppy dog eyes

| MartinelFrumuselul explică (pentru anonim_4396):

Era cu mine cand am facut contul... oricum multumesc de raspuns.

| MartinelFrumuselul explică:

M-am inregistrat deja... banii cum ajung?

| Cristinik_Cristina_1991 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 18 ani, in momentul in care atingi suma de 50$ in contul tau, la prima plata, incheiem un contract cu tine si iti viram banii in contul tau personal, ulterior platile fiind facute in baza contractului initial fara alte formalitati.

| Apetrei_Mihaela_2000 a răspuns:

Uite, cand faci 50 $ primesti un contract care trebuie sa il semneze un adult si sa-l trimita inapoi cu o copie a buletinului, si daca nu, ai muncit degeaba