| alexandru171 a întrebat:

Buna TPU asi vrea sa stiu cum pot cunpara la angro ceasuri let watch si de unde si la ce pret la angro cat se plateste sau ceva de genul sa fie din bucuresti de unde pot lua cine ma ajuta are funda si vot mersi

2 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Incearca la dragon sau la europa.Cred ca gasesti en-gross.Pe plaja la eforie nord costau asta vara 15 ron, deci nu cred ca in europa sunt prea scumpe(asta daca te referi la ceasurile led watch banale, nu de mai stiu eu ce firma)

| Razeph a răspuns:

Eu sunt din Braila, aici la mine in Promenada Mall ar ajunge cam 50 - 60 lei.