| didu73 a întrebat:

ce parere aveti despre viespar.ro? Voi ati primit ceva bani? adica bani in mana? Mie mi l-a recomandat un prieten si a spus ca a facut ceva bani dar nu ma incumet sa incerc. Trebuie sa fii major ca sa iti poti face cont? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Viespar e cea mai mare porcărie când vine vorba de făcut bani pe net...dă-mi add pe mess la banionline100 şi îţi dau eu nişte site-uri cu care lucrez şi din care am scos bani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ca si restul site urilor de genu au o limita de regtragere, si pana atingi tu limita aia, adica 2-3 ani iti trece de dat click uri si like uri si share uri