| extazyboy a întrebat:

Ce parere aveti de Viespar.ro? E cineva care a facut bani de pe urma siteului asta? Va rog ajutati-ma as vrea sa ma inscriu si eu dar am nevoie de niste pareri

31 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

E teapa sigura. Eu iti recomand urmatoarele doua metode:
Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

| Drs_Robert_1990 a răspuns (pentru StiuCeSpun):

Boss ia id meu bobydrs17 si invata-ma si pe me cum sa fac nu ma pricep asa bine :/

| ioanionel a răspuns:

Pentru incasarea banilor acumulati in contul Viespar.ro este necesar sa atingi pragul minim de 100 USD, te vei plictisi inainte de a face aceasta suma, daca ar fi firma serioasa ar da si sub 100 de lei nu minim 100 USD.

| andreiul78 a răspuns:

Cum esti platit de platforma?
adica ma refer cum ajung banii in posesia ta?
ai nevoie de ceva sau cum?

| StonemAlly a răspuns:

Eu am citit niste forumuri si niste declaratii ale detinatorilor site`ului si par ok. Pragul de 100$ este atat de mare pentru ca sunt la inceput si vor sa aiba timp sa implementeze toate functiile asa cum isi doresc + ca taskurile lor sunt platite la cativa centi[spre deosebire de neobux care plateste cu 0.01/0.2]

| extazyboy explică:

Salut da te rog add la id asta yo_addy. 2012@yahoo.com sa vb mai multe ca vreau si eu un loc de munca asa online

| extazyboy explică:

Da te rog add la yo_addy. 2012@yahoo.com sa te intreb mai multe

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns (pentru extazyboy):

Id meu : mitreavalentina86 nu stiu dc al tau nu merge

| alitzzy a răspuns:

E verificat site-ul, se platesc. A scazut suma la $50 si îi faci usor din prima luna. Va puteti înregistra aici: http://bit.ly/UgNMEV
Alte siteuri... Eu folosesc ClixSense: http://bit.ly/1ozkvOF (suma minima e de $8).

| nutu222 a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=f9e8f9d5d75c090abc01df6a7af8c6cc

| marian8709 a răspuns:

Platforma viespar este in proces de dezvoltare inca de la inceput.
Un lucru este foarte clar nu te poti inbogati peste noapte.
Viespar nu este un job de baza, viespar iti poate asigura un minim neceras de banuti / luna.

Pentru mine a devenit un job imi promovez link-ul de referral asa am ajuns la o echipa de 8.263 de persoane si un venit minim de 150$/luna.
Acum pragul de retragere a scazut de la 100$ la 50$, iar task-urile sunt platite cu mult mai bine.

| Capatina_Mihaela_1989 a răspuns (pentru marian8709):

Inscrie-ma si pe mine in echipa tattp://www.viespar.ro/? reff=d48467970df85c7b47d9bdf471fc1f48

| Adrianadt a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=b3271d4cfd1586a1fa95340ee401b246
Apasti pe acest link si va da 1$ cand va inregistrati
Site-ul se numeste Viespar.ro

| Mariatecar a răspuns:

Buna. De vreo doua luni mi-am facut cont pe VIESPAR.RO si am început sa fac taskuri. Initial am crezut ca e teapa, asa ca m-am oprit. Într-o zi, intrând pe mail, am primit de la ei un mesaj in care ma intrebau de ce nu mai fac taskuri, daca mă deranjează ceva la site-ul lor. Gândindu-mă ca nu am nimic de pierdut (decât 20 minute pe zi) am reînceput ca sa verific daca intr-adevăr functioneaza. Am ajuns la suma de 65$, am dat cerere plata, in data de 26 iulie si i-am primit. Acum vreau sa îmi fac echipa si sa ne ajutam reciproc. Daca este vreun doritor care vrea sa faca bani, "rupându-și" 20 min pe zi, as fi fericita sa il primesc in echipa mea. Pentru a va inscrie in echipa mea, urmati urmatorul link: http://www.viespar.ro/? reff=ffe6305b922c5e106e0234fadbc9d7e7 Pentru mai multe informatii va rog trimiteti un email la adresa: tecarmaria@yahoo.com. Bafta!

| Daniela_Vizireanu_M._1990 a răspuns (pentru Mariatecar):

Daca doresti sa ma primesti in echipa. eu dabea azi am inceput pe VIEPAR. URL-ul tau de referral este: http://www.viespar.ro/? reff=9a96e4b6700899533e5d74e69edfc051

| prettywoman2012 a răspuns:

Chiar daca primesti acesti bani, primesti doar vreo 150 lei. Dar te intrebi cand vei ajunge la 50$? Eu m-am retras la 29$, pentru ca inițial valoarea task-urilor era de 9 centi, apoi a tot scăzut, încât azi ajunsese la nici 3 centi. Asa ca mi-am anulat contul. Nici in 2 ani nu ajungi la 50$ si atunci nu se stie daca viespar va mai exista. Eu sunt sigură ca e pierdere de timp si imi pare rau ca puteam sa imi umplu timpul altfel, din februarie incoace. Daca ai vreo nelămurire și le scrii un mesaj, nu răspunde nimeni. Poti să scrii si 100 mesaje că degeaba.

| Serban_Mihai_Valentin_1985 a răspuns:

Inca nu sunt sigur sunt pareri imartite

| Istvan_Dezso_1995 a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=14d275a6c60943a4314f0d15934e56b6 pentru o echipa buna

| Istvan_Dezso_1995 a răspuns:

Cum iti faci o echipa?

| Capatina_Mihaela_1989 a răspuns:

Da se castiga intra si inscrietettp://www.viespar.ro/? reff=d48467970df85c7b47d9bdf471fc1f48

| Tudosă_Gianina_1993 a răspuns:

Sfatul meu este sa incerci, intr-adevar este mai greu la inceput dar apoi ai si beneficii. :-)
http://www.viespar.ro/? reff=09d014ecb2557cbb4e4a2b72abc70059

| Tudosă_Gianina_1993 a răspuns:

Incercati si cu acest site.Acesta este mult mai serios.Banii se fac ca in viata reala numai ca stai acasa si te joci :-)
http://www.marketglory.com/strategygame/ozucs

| RoxanaRosoiu a răspuns:

Si eu m-am inscris. vedem

| Petre_Cosmin_1986 a răspuns:

De cateva zile cineva a ajuns la cei 100 de $. Nu stiu daca i-a si scos, nici nu e obligat poate vrea sa stranga mai mult. Daca reuseti sa faci echipa(sa inscrii cel putin 8.000 de persoane) zic ca vei castiga. Daca nu, nu.

| Lyncon a răspuns:

Vespar e de rahat....am dat acum de un joc crede-ma ca e cel mai real poti ajunge la 30$ intro singura zi daca te duce capu si ai rabdare..vino si n-o sa regreti vreo data timpul pierdut...fb meu e carmen myky love pentru tot suportul

| ElenaAndreeaa a răspuns:

http://www.viespar.ro/? reff=068e62b44da449fd7a5d18a8f98dcce9 Vă aștept în echipa mea!

| Danciuc_Ramona_1990 a răspuns:

Banii se fac usor si fara bataie de cap. VA ASTEPT http://www.viespar.ro/? reff=dca985c04ce06b19fc2ccdc1bf2228e5

| Barcsa_Anita_1989 a răspuns:

Va astept. http://www.viespar.ro/? reff=482b8ece9e59b7d7d8017457e1359d6b

| Rubin2 a răspuns:

Se fac banuti sigur. http://www.viespar.ro/? reff=6f48b5d4be2dd0cb9b780564d3208ad2 Vă aștept în echipa mea!

| Mihaela_Miha_1989_bbpi a răspuns:

Viespar este un cate extrem de serios. Am prieteni care castiga bine de pe urma rezolvarii taskurilor de pe cate, asa ca am decis sa ma inscriu si eu si sunt foarte multumita. Pentru cei interesati va puteti inscrie aici : http://www.viespar.ro/? reff=2a974e8bbe7d912ae20741a880e2ad36. Nu veti regreta. Ma puteti contacta si la adresa de mail : adinutza_22@yahoo.com.

| Margineanu_Nicoleta_1990 a răspuns:

Bani din pod nimanui n-o sa-i cada trebuie putin de muncit si bani vor fi. Te astept in echipa mea http://www.viespar.ro/? reff=382c1471b79f1528911232b8a41d53a9