| ladybug11 a întrebat:

De cateva zile caut cateva fise de posturi si nu am gasit, poate le aveti careva... am nevoie de fisa postului pentru :
-referent in turism intern
-referent turism outgoing
-referent turism incoming
-referent turism de afaceri
-responsabil cu tarife si documentare intr-o agentie de turism
- responsabil servicii diverse intr-o agentie de turism
- agent de rezervari bilete
- ghid turistic
- director compartiment turism

Va cer ajutorul pentru ca avem un priect important la scoala. si am nevoie de ele.

Multumesc anticipat...

1 răspuns:
| X a răspuns:

Presupun ca esti la liceul economic turism si alimentatie am avut si eu de facut pe primul semestru dar despre economie...bancher,afacerist,finantator,actionar,consultat pentru dezvoltarea afaceri etc etc multe http://www.contabilitateafirmei.ro/fise-de-post/fise-de-post.htm aici se afla toate fisele de posturi de le poti gasi pe net daca nu le gasesti inseamna ca trebuie sa incerci sa le faci tu eu am avut de facut 2...