| Alle15 a întrebat:

De ce n-a inceput la 00.00 black friday la eMAG? Scrie "pornim dimineata" si au inchis site-urile. Aveti idee pe la ce ora? Cei care au cumparat in turile trecute de black.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

22 11 2013 (ora 07.00)

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil un blocaj pe server!
Pa, pa.

| Grimmjow69 a răspuns:

Din cate am inteles eu Black Friday pe emag.ro incepe la ora 08:00 dimineata! Spor la cumparaturi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca la 8 de dimineata incepe nebunia.

| PopAdrian a răspuns:

Anu' trecut a inceput la 8 happy Spor!

Răspuns utilizator avertizat
| ionutbrezeanu a răspuns:

Se pregatesc intens de Black Friday.Acum cred ca pregatesc promotiile...Cei de la Flanco au zi ca deschid la 6:00, deci cred ca si cei de la eMAG cam de la aceeasi ora o sa deschida site-ul.

| RockAngelZ a răspuns:

Va incepe de la ora 08:00 dimineaţa BLACK FRIDAY. Sper că te-am ajutat.