| iubita23 a întrebat:

Imi cer scuze ca am postat intrebarea la aceasta categorie dar am observat ca este mai accesata( am mai postat o astfel de intrebare si la alta categorie si nu mi s-a raspuns). Cine ma poate ajuta sa-mi gasesc un loc de munca pe timpul verii, de preferat sa fie part-time, daca e mai avantajos poate sa fie si full-time. Mentionez ca am implinit 18 ani si sunt din Ploiesti Le multumesc celor care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| iulia91 a răspuns:

Cauta anunturi on-line. S-au dezvoltat foarte multe site-uri special create pentru asa ceva, gen www.e-jobs.ro. Un search pe google te va ajuta foarte mult. Daca nu gasesti on-line, cumpara un ziar local, trebuie sa existe oferte ale angajatorilor. Succes :)

1 răspuns:
| printesa16 a răspuns:

Cele mai accesibile locuri de munca sunt pe litoral tongue se castiga si bine asa ca hai la mare