| SweetFashion a întrebat:

Stiu ca acesta nu e un site specializat,insa vreau doar sa va cer ajutorul! Mama mea are un hobbie foarte frumos si dificil de altfel! Ea coase goblenuri! Si pentru ca avem prea multe happy,vrem sa vindem cateva,vazand ca pe piata de afara sunt extrem de apreciate si scumpe. Asa ca daca stiti pe cineva care se ocupa cu comertul si m-ar putea ajuta sa le vand in strainatate, sau in tara va rog sa-mi spuneti. Sau dati-mi un site unde pot posta anunturi in strainatate, pe acest domeniu daca se poate.Sau daca aveti cunostinte care ar dori sa achizitioneze astfel de goblenuri,va rog sa ma contactati,va stau la dispozitie (lasati-mi un raspuns sau mesaj),si inca ceva de precizat ar fi ca mama mea poate face goblenuri la comanda,deci daca sunteti interesati, ar fi incredibil sa ma ajutati! Va multumesc mult mult de tot si sper sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pune anunt pe Mercador(OLX).

| K0sti a răspuns:

Ca sa poti sa vinzi online, prin anunturi cum vrei tu in afara tarii si nu numai, iti trebuie cont in banca pentru a putea fi livrati banii.
PayPal sau alta varianta! Site-uri gasesti destule, e plin Google, doar sa cauti! Anunturile pe extern le pui in limba engleza!