| Cuuukii a întrebat:

Buna tuturor happy vreau sa impart pliante. sunt din Bucuresti, fata, dar inca nu am gasit nimicthinking
Daca stiti ceva in legatura cu vreun part-time job, mersi happy

4 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna daca doresti un job part time putem stabili o intilnire in cursul saptaminii viitoare pentru detalii contact tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| byencutza95 a răspuns:

Si eu caut asta de ceva timp, dar niciun raspuns. o sa-ti spun daca gasesc ceva. bafta! happy

| emilia30 a răspuns:

Angajam distribuitori pliante la semafor. 0724561732