| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Unde as putea gasi haine pentru protectia muncii. Ma refer la salopete pentru lucru.Sa aiba un pret rezonabilbig grin.
Multumesc...happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrii intr-un second-hand. Cu 20 lei gasesti salopete noi-noute cu eticheta chiar

| chironescu a răspuns:

Aici, cam tot ce te-ar putea interesa. Avantajos daca achizitionezi in cantitate mare. http://www.eurosiguranta.ro/categorii-produse/%C3%AEmbr%C4%83c%C4%83minte

| Mariuca_5189 a răspuns:

La magazinul wird o salopeta costa doar 10 lei. din bucuresti srd funditei.