| NoName1991 a întrebat:

Buna ziua, are cineva idee daca as putea gasi ceva de lucrat de acasa? petrec foarte mult timp in fata computerului, si ma intreb daca este posibil si sa castig niste bani in plus. va multumesc

5 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Buna,

Ce hobby-uri ai sau in ce ai experienta?

| Brotacelul a răspuns:

Depinde de ce stii sa faci. Daca te pricepi la scris, poti incerca pe freelancer.com - numai ca iti trebuie neaparat o limba straina.
Alta varianta ar fi sa-ti creezi propriul site (blog), in care sa adaugi diverse articole - daca ai un continut de calitate si atragi multi vizitatori, in timp poti castiga din publicitate (AdSense, de exemplu).
Ca si platforma pentru site, iti recomand sa utilizezi www.ucoz.ro - este usor de folosit si este gratuit.

| belcatalin a răspuns:

Bun gasit.
Pot sa-ti dau cateva siteuri foarte serioase verificate.

| andreo92 a răspuns:

Http://andriuca.info/4-moduri-de-a-face-bani-pe-internet/

Citeste articolul, ai ce invata.

| adela911 a răspuns:

Http://www.bluediamond.ro/invitatie/1019762 iti faci cont si vinzi online suplimente si tot felul de produse, daca mai inscri si alti oameni primesti bani la fiecare comanda care o fac ei