| Anabellasos a întrebat:

Bună ziua!
Are cineva informații reale despre site-ul "operator flexibil"?
A lucrat cineva pentru ei? Este safe sau este țeapă?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu exista informatii suficiente despre ei pe net!
imi miroase a scam totusi, pentru ca orice societate din spatele unei platforme (mai ales care angajeaza) trebuie sa aiba date de identificare ale societatii LA VEDERE, expuse pe site, ori la cei mentionati de tine, nu exista!
eu prima data asta caut ca sa imi dau seama daca o societate, o afacere etc este serioasa
faptul ca nu au aceste date, chiar daca acele date ar fi fost ale unei societati din alta tara membra UE sau non-EU care isi desfasoara cumva activitatea si pe teritoriul romaniei, ma face sa ma gandesc la faptul ca nu sunt seriosi!
deci stai departe de ei, parerea mea!

uite si o scanare a platformei lor, mai mult sau mai putin relevanta : https://www.scamadviser.com/ro/verifica-un-website/operator-flexibil.com