| iuliusnedelcu a întrebat:

Buna ziua!

As vrea sa castig bani din site-uri ptc si nu stiu cu care site ar fi ma profitabil. As vrea sa-mi spuneti care este cel mai serios site ptc si cu plati mari?

P:S: M-am gandit la neobux

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Daca vrei eu iti recomand:
Http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 Acesta este un site care chiar plateste, si nu iti ocupa foarte mult timp. La inceput castigi putin, dar cu cat mai mult joci cu atat castigi mai mult. Poti cauta pareri despre acest site si chiar dovezi de plata, daca iti faci cont de pe linkul meu te voi ajuta si-ti voi raspunde la orice intrebare. (Daca iti faci contul de pe linkul meu tu nu pierzi nimic, in schimb eu castig). Daca vrei astept mesaj pe privat aici sau in joc. Pe scurt, la inceput trebuie sa dai 10 lupte si munca zilnica, la 3 zile de munca consecutiva (adica un click pe zi) ai si bonus. Mai tarziu vei da acestea avand si energie pentru care vei primi si mai mult iar din acesti bani vei cumpara actiuni pentru care vei avea un venit in euro. Instaland si programul lor denumit MG (este la dorinta fiecaruia) primesti si mai mult pe munca si lupte (25%). Eu am retras deja bani de pe site, ii primesti in 3-5 zile lucratoare. Sper sa-ti faci un cont si sa vezi daca-ti place. De pe acest site poti retrage direct pe card. Si un link cu o dovada a retragerii: https://www.youtube.com/watch?v=L8ebavFoS8k

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciunul nu e profitabi si mai mult de 50euro la cateva luni nu vei scoate

| CPAElites a răspuns:

Man! Apuca-te de site-uri CPA sau PPI!
Lasa dracu PTC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, eu folosesc http://www.clixsense.com/? 8073357. Am aproape 10 dolari intr-o luna. E la fel ca neobux dar mai ai unele chestii de facut: taskuri sau chestionare care platesc bine :D Mai ales chestionarele. Mai stiu cateva siteuri dar trebuie sa ti dau invitatie daca vrei... da mi mesaj daca te intereseaza.

| Raul1 a răspuns:

Http://trafficmonsoon.com/? ref=xeror1111 castigi 0.50$ pe zi :)