| yo82 a întrebat:

Pot sa castig bani pe neobux chiar daca nu am un cont paypal si sa retrag banii cand am posibilitatea sa-mi fac un cont paypal? va rog sa raspundeti serios si mersi.

1 răspuns:
| ale28bz a răspuns:

O sa fiu cat de serios pot
Pentru a face minimul de plata la Neobox (2 euro) iti trebuie cam doua saptamani (daca stii ceva engleza pentru a face mini jobs-uri). pentru ati face cont Paypal iti ia doua minute. Asa ca nu vad de ce nu faci lucrurile in mod logic iti las un link http://banii-tai-din-click.blogspot.com.es/......aypal.html Aici ai un articol despre contul Paypal ( atentie anumite site-uri platesc doar in conturi verificate