| quiria a întrebat:

Cunosteti locuri de munca in Bacau? Ce salarii? Eu am 25 de ani am terminat facultatea anul trecut si imi caut de munca. Orice informatie imi este de folos.As vrea ceva full-time.Nu am experienta deloc dar sunt dispusa sa acumulez experienta.Nu sunt din Bacau sunt din Podu-Turcului dar ma pot muta in Bacau daca gasesc job.Va rog ajutati-ma! Patroni sau oameni bogati ajutati-ma cu un loc de munca! Vreau sa muncesc sa fiu utila societatii.Astept raspunsuri sau informatii.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Daca nu gasesti sa te angajezi pentru un loc de munca offline iti recomand unul online: http://www.munca-la-domiciliu.com/......-clickuri/

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa ceream si eu un loc de munca ca sa prind vechime si s-a uitat cucu bau din barlog la mine, fugi din tara daca ai sanse daca nu tinete de mana cu parintii si poate Dumnezeu va ajuta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca sta vreun binevoitor sa citesca pe TPU despre disperarea ta de a gasi de munca?

pune mana si trimite cv, site uri de joburi sunt cacalau. trimiteai vreo cv decat sa pui intrebarea asta pe TPU. asa de curiozitate ce facultate ai terminat?