| paul9923 a întrebat:

Buna ziua imi explica si mie cum sta treaba cu optiuni My smartphone de la Orange. Am abonament de 8 euro si vreau sa-mi iau Samsung galaxy ace deci mai trebuie sa dau inca 10 euro pe langa cei 8 euro pe luna?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Achizitionarea unui telefon de tipul smartphone duce implicit la activarea pe abonamentul pe care doresti sa se faca fidelizarea unei optiuni de tipul My Smartphone. In cazul tau, activarea optiunii My Smartphone 10 pe abonamentul pe care il ai presupune plata lunara a inca 10 euro (TVA inclus) pe langa cei 8 euro.

O zi buna,
Orange Helper