| xs1der a întrebat:

Maine trebuie sa iau un paysafecard si nu am mai luat niciodata in viata mea. Trebuie sa depun 150 lei si vreau sa va intreb pe voi cum se face un paysafe? adica, am vazut prin statiile de autobuz automate de incarcat cartele care iti dadeau si paysafe-uri, dar din cate am inteles sunt si comercianti care iti dau paysafe, si as prefera sa merg la un comerciant decat sa bag bani in plina strada in automatul ala... gandindu-ma ca poate imi face si figuri. Ce imi trebuie ca sa imi fac paysafe? Buletin sau ceva? Si este vreun bonus care trebuie sa il dau pe langa banii mei pentru a-mi face un paysafe? Vreau sa imi explicati fiecare amanunt. Si inca ceva, am mai auzit de Western Union insa vreau sa va intreb cum il utilizez si pe acesta? Doarece am la alegere dintre Paysafe si western union. Depunerea la western se poate face si online? Mai pe scurt vreau sa imi explicati detaliat cum se face depunerea de bani pe Paysafe si Western Union. Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dude, te duci la un paypoint si ceri pasyafe, poti cumpara de 25, 50, 100 sau 300 de lei, tu o sa cumperi unul de 100 si 1 de 50 si faci tu online un cont paysafe apoi bagi codurile acolo, dupa aia intri la donati la jocul unde vrei sa bagi si bagi contul

| xs1der explică (pentru anonim_4396):

Si pe langa astia, mai trebuie sa dau 25 lei in plus adica imi mai cere niste bani pe langa banii care ii bag eu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xs1der):

Nu...doar cat vrei tu sa bagi happy