| noescape a întrebat:

Poate ma lamureste si pe mine cineva. Vreau sa iau in rate un produs de pana in 1000 ron de pe emag, dar eu mai am inca o rata.Acum sper sa imi spuneti cei care stiti daca e posibil.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

E posibil daca nu figurezi ca restant, daca ai rata platita la zi.

2 răspunsuri:
| Poison_7046 a răspuns:

Sigur ca da, dar nu in acelasi an pentru ca trebuie sa iti elibereze de la serviciu o adeverinta de salariat si nu cred ca se pot elibera doua.

| noescape explică:

Da,este platita la zi.