| Cristiansfn a întrebat:

Bună ziua TPU.
Am și eu o întrebare,as dori sa îmi cumpăr o imprimanta pentru printare pe pânză, ce imprimanta îmi recomandați?
Asa de buget pentru început.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Imprimante pentru textile "de buget" "pentru incepatori" nu sunt chiar ieftine!
Ce am gasit, la format A3 (doua coli ministeriale A4) DTG, costa 2590 €.
https://www.europrint24.ro/imprimanta-textile-dtg
Restul imprimantelor pentru textile costa chiar multiplu.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Folosește Google pentru a putea găsi ceva de bază, de buget! Dar, dacă ai pretenții la printarea pe pânză, una de bază nu te va ajuta. Totul depinde pentru ce domeniu vrei să folosești printarea!