| stefi1969 a întrebat:

trebuie sa deschid un cont pentru salariu. Care banca imi recomandati si care ar fi avantajul fata de celelalte banci?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Salut. Angajatorul lucreaza cu o anumita banca. Daca a omis sa iti spuna cu ce banca are contract, mai bine il suni si il intrebi acest detaliu. Nu are rost sa iti faci cont pana nu iti spune angajatorul exact la ce banca sa mergi sa iti faci.

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

De obicei angajatorul colaborează cu o anumita banca și el ar trebui sa îți zică la care trebuie sa îți deschizi cont pentru a primi salariul.