| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat ar costa o casa in zona Teleorman, Dobrotesti, 140 km de bucuresti, 150 mp sau mai mult, casa din paianta, lumina trasa, put in curte, gard din ciment masiv de 2 metri si un pic inaltimea gardului, foarte frumos amplasata, m-ar interesa care ar fi valoarea?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa vinzi sau sa cumperi? exista o casa de carmaida, acoperis nou, baie gresie faianta-gresie, boiler, 2 intrari,granit, lambriu, hidrofor, pomi fructiferi, vie 8ari, 3 bolte, bucatarie de vara cu camera si beci suprafata totala 8000mp, acareturi, pret avantajos, 20000 euro. Daca tu ai de vanzare si este dotata cu ce ai zis mai sus nu cred ca merita mai mult de 8000 de euro

| ketamina96 a răspuns:

Cam 25-30.000 euro negociabil. http://adf.ly/2XPx6