| Br3tanicu a întrebat:

Cand se baga banii de liceu pe luna iunie avand in invedere ca am luat vacanta si diriginta a predat situatia cu absentele?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pină la sfirsitul lunii ai de asteptat, Daca diriginta a predat situatia la termen, poate vii bagă luna asta banii, daca nu luna viitoare, sună o pe dirigintă si află de la ea cind a predat situatia, si ce i au zis cei de acolo, cind virează ăia banii, ca bănuiesc ca nu vii dă diriginta din buzunarul ei, despre ce sumă este vorba?

| Br3tanicu explică (pentru CristiDinBucuresti):

180 de lei, dar ii primesc pe card

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Br3tanicu):

Mergi cu cardul si verifică, dar ca sa nu platesti comision, intrii in bancă si rogi fetele de la ghiseu, sa se uite sa vada daca ti au intrat banii, vezi sa ai buletinul la tine.